O mně

Jmenuji se Veronika Gregušová. Odjakživa jsem byla zvědavá a ptala se na hodně otázek. Ve škole to učitelé neoceňovali, ale právě díky tomu dnes dělám rozhovory se zajímavými lidmi a objevuji svět. Myslím si, že svět je krásné místo a že každý člověk je určitým způsobem inspirativní. Miluji psaní, protože je to pro mě nejlepší způsob vyjádření myšlenek.   I když kreslení mu v poslední době začalo konkurovat. Jsem věčný student, pro kterého je učení radostí a nekončí odchodem ze školy. Ráda poznávám svět u nás, i za hranicemi. Pracovala jsem v mnoha zemích, ale teď se mi líbí u nás. Myslím si, že štěstí nám nemůže dát místo, kde bydlíme, ale musí být ukryto v nás. Přála bych si, aby naše země více vzkvétala a lidé na sebe byli milejší. Nejvíce ze všeho miluji svoji rodinu, citáty, chůzi, literaturu 20. století, filozofování a přírodu.

bkh1_7286

Blog Pinklich jsem založila během svého pobytu v Indii v říjnu 2014, protože jsem chtěla vytvořit platformu, kde bych psala o skvělých iniciativách a projektech, které pomáhají lidem a přírodě. Postupně jsem si uvědomila, že je pro mě snazší psát o svých vlastních zkušenostech s věcmi, které zlepšily život mně a mohly by obohatit život ostatním. Souběžně k tomu jsem začala dělat rozhovory s různými lidmi. V současné době blog žije hlavně díky rozhovorům, krátkým úvahám a také prezentacím mých fotografií a ilustrací. Vyznávám kvalitu nad kvantitou. Nepíšu každý den, ale když už píšu, tak chci, aby články měly smysl a hloubku, což občas vyžaduje více prostoru. Také se snažím oslovovat jak české, tak mezinárodní publikum, proto všechny články jsou jak v češtině, tak v angličtině. Věřím, že je dobré se s ostatními dělit o dobré zprávy a předávat zkušenosti. A právě proto píšu tento blog. Toto není blog o vaření ani o politice, který by měl vyhraněné publikum. Je to blog jedné holky v růžových šatech, která se ráda zamýšlí nad životem a je zvědavá. Pinklich je zkomolenina německého slova pünktlich, které znamená dochvilnost. Ve spojení se zvědavostí tedy význam blogu znamená „Buď zvědavý včas“. Nikdy nepřestávej být zvědavý nehledě na svůj věk.

Uvědomuju si, že díky zpětné vazbě se dokážu lépe rozvíjet, a proto mě zajímá, co si o blogu myslíš. Přivítám tvůj upřímný názor nebo třeba návrh na článek či doporučení zajímavé osoby k rozhovoru. Můžeš mně napsat na e-mail pinklich@post.cz.

4 thoughts on “O mně

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s